Gnojnica Dolna
Intencje Parafia Góra Ropczycka
Intencje Mszalne
A A A
      

                        INTENCJE  MSZALNE   26.10. - 01.11.

PONIEDZIAŁEK 
26.10.  6.30    + Czesław Bizoń od żony
       18.00    1) + Maria i Roman Draus 
                            2) + Teresa Ziajor 2 r. śm.  
WTOREK
27.10.  6.30    1) + Stanisław Walczyk od córki z rodziną
                            2) O szczęśliwe rozwiązanie dla Agnieszki o zdrowie matki i dziecka   
       18.00     + Maria i Jan Stachura  
ŚRODA
28.10.  6.30     + Zbigniew Kałdan r. śm.  
       16.30*   + Ferdynand i Weronika Tyksińscy w 30 r. śm. Ferdynanda 

               18.00     O zdr. i Boże bł. dla Krystyny i Tadeusza z ok urodzin i imienin      
  CZWARTEK
29.10.  6.30     + Mieczysław Potwora od siostry Pauliny 
       18.00     + Tadeusz Janina Jan Mosior  
 PIĄTEK
30.10.  6.30     + Mieczysław Potwora od siostry Zofii z rodz. 
       18.00    1) + Maria Kozek 6 r. śm.  
                            2) dziękczynna w 55 rocz. ślubu Marii i Józefa z prośbą o Boże bł. 
 SOBOTA
31.10.  6.30     + Janina i Medard Baran 
       18.00     + Władysław 3 r. śm. 
NIEDZIELA
01.11.  6.30     + Kazimiera i Franciszek Belczyk 
         7.45*   + Ryszard i Feliks Magdoń 
         9.00      Za zmarłe członkinie i zmarłych z ich rodzin z róży św. Rity p. Kubik       
       11.00     + Helena i Karol Stec i zmarłych z rodzin 
       14.00     + Stanisław Rogala 27 r. śm. 
                             + Stanisława Anyszek, Henryka i Kazimierz Przydział  
       Poza parafią:
                              + Wojciech Kolbusz 26.10-24.11;
                             + Marek Darłak 1-30.11, 


                                INTENCJE  MSZALNE   19 - 25.10.

PONIEDZIAŁEK

19.10.           6.30  + Kazimierz Świerad od Michała z rodz. 

                              + Wojciech Kolbusz od siostry Małgorzaty z rodz. 

                   18.00  Dziękczynna za 30 lat życia Joanny i o Boże bł dla niej i dla rodziców  

WTOREK

20.10.            6.30  O szczęśliwą operację i łaskę zdrowia dla Zbigniewa  

                    18.00  + Tadeusz Mosior 

ŚRODA

21.10.          6.30   + Kazimierz Świerad od Marii Wrona z rodziną

                  17.00* + Genowefa i Jan Marć Bronisława Kazimierz Reguła oraz ++ dzieci

                   18.00  + Kazimierz Róg kolejna rocz. śmierci    

CZWARTEK

22.10.           6.30  O zdrowie i Boże bł. w rodzinie

                    18.00  1) + Maria i Mieczysław Feret 

                              2) + Stefania i Roman Wrona 

PIĄTEK

23.10.            6.30  + Jan Maciołek 29 r. śm

                    18.00  1) + Stanisław Papiernik od r. Paśków z Iwierzyc

                              2) + Marian Bieszczad w r. śm.

SOBOTA

24.10.            6.30  + Stefania i Roman Wrona w r. śm. Romana

                    18.00  + Elżbieta i Aleksander Pers

NIEDZIELA

25.10.            6.30  + Antoni Draus

                    7.45*  Za zmarłe członkinie różańca

                      9.00  + Stanisława(K) Tadeusz Bogdan Gąszcz Michał Helena Stanisław Marć      

                    11.00  + Ludwik Marć w r.śm. Bronisława(K) Marć

                    15.45  + Teresa i Władysław Miłek 

       Poza parafią:  + Zofia Marciniec 21.10-10.11.


                          INTENCJE  MSZALNE   12 - 18.10.

PONIEDZIAŁEK 
12.10. 6.30 + Kazimierz Świerad od Andrzeja z Katarzyną 
                        + Marek Darłak od żony Barbary 
      18.00 + Józef i Paweł Pieprzak     
WTOREK
13.10. 6.30 + Mieczysław Potwora od Grzegorza z rodziną  
      18.00 + Kazimierz Świerad od córki Marty z rodziną 
ŚRODA
14.10. 6.30 + Tomasz Borek od Józefa z synową 
    16.30* + Krystyna Stanisław Kłósek w r. śm. Krystyny od córki z rodziną 

              18.00 + Józefa(K) Ludwik Stec    
CZWARTEK
15.10. 6.30 + Emilia Lichacz 22 r. śm. 
      18.00 1) dziękczynna za 5 lat małżeństwa Pauliny i Damiana z prośbą o Boże bł. 
                        2) o Boże bł. i potrzebne łaski dla Ignacego w 1 r. ur. od matki chrzestnej i dziadków 
PIĄTEK
16.10. 6.30  O zdr i Boże bł. dla Teresy 
      18.00  Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o bł. Boże i opiekę MB dla Jadwigi 
                         Franciszka i Macieja 
SOBOTA
17.10. 6.30 + Kazimiera i Franciszek Belczyk Stanisława Rojek  
      18.00 + Ryszard Godek od Tomasza z rodziną 1 r. śm.
NIEDZIELA
18.10. 6.30 Za parafian 
       7.45*+ Alfred Bochenek od Heleny i Mieczysława Marciniec 
        9.00 + Katarzyna Józef Kazimierz Bronisław Rojek      
      11.00 1) dziękczynna za 25 lat małżeństwa Elżbiety i Grzegorza z prośbą o Boże bł.
                            i potrzebne łaski na dalsze lata 
                        2) dziękczynna za otrzymane łaski z ok. zbliżającej się rocznicy ślubu Edyty i Kamila 
                           z prośbą o dalsze Boże bł., zdr. opiekę MB od rodziców i rodzeństwa  
      15.45 + Józefa(K)Feliks Wrotoń i ich synowie 
      Poza parafią:
                       + Jan Wychocki 12.10-10.11, 
                       + Tomasz Borek 12-26. 10.


                      INTENCJE  MSZALNE   05 - 11.10.

PONIEDZIAŁEK 
05.10. 6.30 + Zofia Skiba 2 r. śm. 
      18.00 + Józef Godek od kuzynki z USA    
WTOREK
06.10. 6.30 + Pelagia Róg od Agnieszki i Bogdana Marciniec  
      18.00 + Czesław Skiba 
ŚRODA
07.10. 6.30 + Pelagia Magdoń od Jadwigi i Damiana Marciniec z córką 
    17.00* + Kazimierz Józefa(K) Janina Józef Oleś i Jan Przywara  
              18.00 + Józef Magdoń od córki Magdaleny Świerad z rodz.   
  CZWARTEK
08.10. 6.30 + Kazimierz Świerad od syna Krzysztofa z rodz.
      18.00 + Bronisława Wozowicz int. z róży Zuzanny Chmielowskiej 
 PIĄTEK
09.10. 6.30 + Marian Siuśko 20 r.śm. 
      18.00 O zdr. i Boże bł. dla Romana int od córki Katarzyny 
 SOBOTA
10.10. 6.30 + Kazimierz Świerad od córki Anny z rodz.  
      18.00 Dziękczynna w 50 r. ślubu Heleny i Zdzisława od dzieci z rodzinami i wnucząt
NIEDZIELA
11.10. 6.30 Podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o Boże bł. dla Renaty i Andrzeja 
                        w 25 r. ślubu 
      7.45* + Józef Kosydar 
        9.00 Dziękczynna w 30 r. ślubu Bożeny i Bogusława z prośbą o Boże bł. 
                         na dalsze lata
              11.00 + Jan Maria Alfred i Zofia 
      15.45  Za parafian 
 


                  INTENCJE  MSZALNE  28.09. -  04.10.

PONIEDZIAŁEK 
28.09. 6.30  + Ryszard Godek od Katarzyny i Mariusza Godek 
      18.00  + Józef Magdoń od brata Edwarda z żoną    
WTOREK
29.09. 6.30  + Michał Jan Kozek Maria Szczepan Zięba 
      18.00  + Michał Stanisław Helena Marć 
ŚRODA
30.09. 6.30  + Józef Magdoń od barta Ludwika z żoną i synem
     17.00* + Maria Ludwik Magdoń Zofia Władysław Adam Bizoń
              18.00  + Ryszard Godek od Łucji i Piotra z rodz.  
CZWARTEK
01.10. 6.30  1) + Józef Magdoń od Feliksa 
                         2) o zdr.i Boże bł. dla Józefy i Władysława oraz szczęśliwą operację  
      18.00  O Boże bł. dla członków trzeciej róży rodziców za dzieci 
PIĄTEK
02.10. 6.30  + Pelagia Róg od Bogdana Magdonia z rodz. 
             15.30* Podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o Boże bł. dla Barbary i Ryszarda 
                         w 10 r. ślubu
      18.00  + Aniela i Roman Polek 
SOBOTA
03.10. 6.30  + Józef Magdoń od Marty z rodz.
               8.00* + Józef Kosydar i zmarli rodzice Jakub i Józefa Darłak   
      18.00  + Maria i Jan Miś   
NIEDZIELA
04.10. 6.30  + Zofia Charchut 7 r. śm. Feliks Wiesław Charchut  
      7.45 * + Ryszard i Feliks Magdoń 
        9.00  + ks. Franciszek Drozd i za zmarłych z rodziny        
      11.00  Za parafian 
      15.45  Dziękczynna w 35 rocznicę małżeństwa Krystyny i Józefa z prośbą o dalsze Boże bł. 
                          i opiekę MB  
    Poza parafią:
                      + Sławomir Wesołowski – gregorianka 1-30.10.