Gnojnica Dolna
Intencje Parafia Góra Ropczycka
Intencje Mszalne
A A A
      
                                     INTENCJE  MSZALNE    08 - 14.03.

PONIEDZIAŁEK 
08.03. 6.30   + Józefa(K) Mazek od córki Bernadety z rodz.   
      18.00   + Piotr Kubik   

WTOREK
09.03. 6.30   + Feliksa Szczepanek od męża  
      18.00   + Stanisław Papiernik od córki Urszuli  

ŚRODA
10.03. 6.30   + Jan Rojek od siostry Heleny z mężem  
     17.00*   Dziękczynna w 18 urodziny Damiana z prośbą o Boże bł.  
              18.00   + Zofia Ignas 1 r. śm. od syna Andrzeja z żoną      

CZWARTEK
11.03. 6.30   + Zofia Ignas od Haliny Skarbek z rodz. 
      18.00   + Franciszek Wozowicz 5 r. śm. 
                          + Tadeusz Kujda od Marii Ciebiera 

PIĄTEK
12.03. 6.30   + Jan Rojek od siostry Zofii  
      18.00   + Genowefa i Tadeusz Draus w r. śm. Genowefy  

SOBOTA
13.03. 6.30   O zdrowie i Boże bł. dla Krystyny  
      18.00   + Stanisław Papiernik od syna Łukasza 

NIEDZIELA
14.03. 6.30   + Jan Rojek od siostry Teresy z rodz. 
       7.45*   + Genowefa, Feliks i Krystyna Wójcik w r. śm. Feliksa 
        9.00   + Alfred Bochenek 1 r. śm. od syna Piotra z żoną 
      11.00   + Aniela, Stanisław Przydział, + Alfred Ziobro
      15.45   + Helena i Karol Stec, Helena Czernikowscy 

      Poza parafią: 
                          + Józefa Mazek 8-24.03; 
                          + Feliksa Szczepanek - gregorianka - 10.03.-09.04; 
                          + Stanisław Pająk - gregorianka - 13.03.-12.04; 


                       INTENCJE  MSZALNE    01 - 07.03.

PONIEDZIAŁEK 
01.03. 6.30   + Michał Maciołek 18 r. śm.
                          + Eugeniusz Niepla od teściowej    
      18.00   + Aniela Jawor od mieszkańców bloku 2 A   

WTOREK
02.03. 6.30   W intencji Bogu wiadomej  
      18.00   O zdr. i bł. Boże dla ks. Tadeusza Skóry 

ŚRODA
03.03. 6.30   + Franciszek Wszołek od syna Stanisława z rodz.  
     17.00*   + Kazimiera i Jakub Grabiec  
              18.00   + Jan Rojek od syna Marcina z rodz.     

CZWARTEK
04.03. 6.30   + Kazimierz Świerad i o Boże bł. dla Kazimiery 
                          + Kazimierz i Wanda Darłak od syna Wiesława 
      18.00   + Maria i Kazimierz Hagdej 

 PIĄTEK
05.03. 6.30   + Jan Rojek od syna Tomasza z rodz.  
     16.00*   + Janina Gil od kuzynki Ireny Rogala z synem Pawłem 

              18.00   + Kazimierz Czaja z ok. imienin 

SOBOTA
06.03. 6.30   + Maria Wozowicz od mamy Bronisławy 
               8.00*  + Alfred Bochenek od r. Bochenków i Witków 
      18.00   + Julia, Piotr Stec 

NIEDZIELA
07.03. 6.30   + Anna i Władysław Zawisza  
               7.45*   + Janina Gil od Ewy z rodz.  
        9.00   Za dzieci, członków, członkinie róży św. Faustyny
      11.00   Za parafian 
                          + Feliks Jasek od wnuków 
              15.45   + Kazimierz Kubik z ok imienin  

         Poza parafią: 
                          + Krystyna Maroń 4-16.03; 
                          + Michalina Maciołek gregorianka - 1-30.03; 
                          + Alina Marć – gregorianka - 1-30.03.





                             INTENCJE  MSZ ALNE    22 - 28.02.

PONIEDZIAŁEK 
22.02. 6.30   + Józef Zawisza od Teresy Krzak i Ireny Radoń    
      17.00   + Eugeniusz Zawisza 13 r. śm.   

WTOREK
23.02. 6.30   + Feliks Jasek od syna Piotra z żoną 
                          + Kazimierz Nowacki od siostry Marii z rodz.  
      17.00   + Jolanta, Adam Białoruccy 

ŚRODA
24.02. 6.30   + Józef Zawisza od Marii Szczepanek 
      16.00*  + Alfred Bochenek od syna Stanisława z żoną 
              17.00   + Edmund Dutka    

CZWARTEK
25.02. 6.30   + Józef Zawisza od wnuczki Anny z mężem 
      17.00   + Michał Róg od Haliny Stec 
                          O szczęśliwe rozwiązanie i zdr. dla rodziców i dziecka  
PIĄTEK
26.02. 6.30   + Feliks Jasek od syna Pawła z rodziną 
      17.00   + Henryka i Stanisław Białoruccy 
                          O dobre przygotowanie i przyjęcie Sakramentu Bierzmowania dla Kandydatów 
SOBOTA
27.02. 6.30   + Józef Zawisza od Małgorzaty Siwiec z rodz.
      17.00   + Feliks Jasek w 1 r. śm od dzieci 

NIEDZIELA
28.02. 6.30   Za parafian  
       7.45*  + Helena Roman i Stanisław Medygrał  
        9.00   Dziękczynna za otrzymane łaski 
      11.00   + Stanisława(K) Gąszcz w 36 r. śm. Tadeusz Bogdan Gąszcz
                          + Feliks Jasek od żony w 1 r. śm. 
      15.45   + Józef Zawisza od Barbary i Leszka Szczepanek 

         Poza parafią: 
                          + Czesław Bizoń 27.02.- 07.03; 
                          + Maria Wozowicz 25.02.- 03.03.


                             INTENCJE  MSZ ALNE    15 - 21.02.

PONIEDZIAŁEK 
15.02. 6.30   + Augustyn Oleś od Patryka, Kacpra, Oli i Mileny    
      17.00   + Józef Zawisza w 1 r. śm. od żony
                          + Eugeniusz Niepla od żony Sylwii z synem Krzysztofem i córką Anną    
WTOREK
16.02. 6.30   + Aniela Jawor od mieszkańców bloku 2A 
      17.00   + Helena i Kazimierz Koniecko 
ŚRODA
17.02. 6.30   + Janina Magdoń 
     15.30*   Za dusze w czyśćcu cierpiące 
              17.00   + Adam Bogdan             
CZWARTEK
18.02. 6.30   + Aniela Jawor od mieszkańców bloku 2 A
      17.00   + Henryka i Stanisław Śliwa Stanisława Róg i dusze z tych rodzin 
                          Dziękczynna w 1 r. urodzin Michaliny i za łaskę zdrowia Magdaleny   
PIĄTEK
19.02. 6.30   O zdrowie i bł. Boże w rodzinie w rocz. ślubu Katarzyny i Łukasza 
                          O zdr. dla całej rodziny 
      17.00   + Gerda Buhl 
SOBOTA
20.02. 6.30   + Alfred Bronisława Pośko Aniela Wójcik 
                         + Stanisław Pająk od żony  
      17.00  + Janina Kurek 
NIEDZIELA
21.02. 6.30   Za parafian  
       7.45*  + Stefania Medygrał w r. śm.  
        9.00   + Henryka Śliwa w 31 r. śm.  
      11.00   + Bronisława Karol Zuzanna Jan Śliwa 
      15.45   + Stanisław Szczepanek 13 r. śm. 
   Poza parafią: + Józef Nowak 15.02-24.02.