Gnojnica Dolna
Intencje Parafia Góra Ropczycka
Intencje
A A A

        INTENCJE  MSZALNE


           Intencje  mszalne  17– 23.12.

 

poniedziałek

17.12.

6.30

+ Stefan Maciołek  4 r. śm.

18.00

+ Jolanta i Adam Białorucki

 

Wtorek

18.12.

6.30

+ Michał, Zofia, Agata, Julia, Jan Kozek

18.00

+ Henryka(K) i Stanisław Białorucki

 

Środa

19.12.

6.30

+ Józef Pragłowski

18.00

Za dusze w czyśćcu cierpiące

 

  Czwartek

20.12.

 

6.30

+ Maria i Ludwik Paśko

14.00*

+ Bernard Malski 6 r. śm.

18.00

+ Władysława(K) Zbigniew Stec 20 r. śm. Zbigniewa

 

 Piątek

21.12.

6.30

+ ks. Adam Nowak

18.00

+ Bogumiła Zabłocka od Bronisławy Rataj

 

 Sobota

22.12.

6.30

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo w 7 r. ślubu

18.00

+ Stefan, Stanisław, Katarzyna, Wojciech Daniel i zmarłe ich dzieci

 

Niedziela

23.12.

6.30

+ Michalina Stanek i zmarli z rodziny

7.45 *

1) + Maria i Bolesław Pazdan w 18 r. śm. Bolesława

2) W intencji ks. Proboszcza z ok. Imienin od mieszkańców Gnojnicy

9.00

+ Czesława(K) Władysław Kozek w 9 r. śm. Władysława

11.00

Za parafian

15.45

+ Józefa(K) i Karol Guzik, Józef Świniuch

 


             Intencje  mszalne  10 – 16.12.

 

poniedziałek

10.12.

6.30

+ Teresa Ziajor  od męża

17.00

+ Maria i Jan Miś

Wtorek

11.12.

6.30

+ Stefania Walczyk w r. śm. i + Zygmunt Walczyk

17.00

+ Jan, Zdzisław, Kazimiera Jaworek

Środa

12.12.

6.30

1) + Stefan Nędza

2) o szczęśliwą podróż i pomyślne rozwiązanie trudnej sprawy Agnieszki

17.00

+ Zofia i Jan Ochał

  Czwartek

13.12.

 

6.30

+ Adolf, Bronisława Paśko, Ignacy, Marian Wiater

16.00*

+ Józef Kosydar od róży niewiast Bronisławy Bochenek

17.00

+ Anna i Kazimierz Kot

 Piątek

14.12.

6.30

 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o bł. Boże w 18 r. urodzin dla Mateusza

17.00

+ Maria i Józef Kot, Maria Jakub, Zofia Kozek i ich dzieci

 Sobota

15.12.

6.30

+ Józef Kosydar od córki Agnieszki z mężem

17.00

+ Genowefa, Jan, Aleksander Marciniec

Niedziela

16.12.

6.30

+ Mieczysława(K) Józefa(K) Kolbusz w r. śm. Michał Kolbusz

7.45 *

+ Józef Charchut w r. śm.

9.00

Za zmarłych z róży Józefa Śliwy

11.00

1) o zdr. i potrzebne łaski Boże bł. dla ks. Proboszcza z okazji imienin

2) za parafian 

15.45

Dziękczynna za 52 lata małżeństwa Czesława i Władysławy z prośbą o Boże bł

                                              Poza parafią: +Wiesław Darłak 3-18.12


           Intencje  mszalne   03 – 09.12.

 

poniedziałek

03.12.

6.30

+ Stanisław Daniel od brata Wojciecha z rodziną

17.00

+ Władysława(K) i Mieczysław Mika

Wtorek

04.12.

6.30

+ Franciszek Paśko i zmarli z rodziny Charchutów i Biśtów

17.00

+ Anna, Stanisław i Ryszard Mika

Środa

05.12.

6.30

+ Barbara Mastej od rodziców

17.00

+ Michalina Ziajor  1 r. śm.

  Czwartek

06.12.

 

6.30

+ Roman i Maria Marciniec

16.00*

+ Aniela Walczyk, Józefa(K) i Maria Charchut

17.00

+ Maria, Jan Róg

 Piątek

07.12.

6.30

+ Jan i Józefa Chmiel

15.00*

 

17.00

+ Karol, Honorata, Katarzyna Bochenek, Kazimierz i Ryszard Baran

Dziękczynna 85 rocznice urodzin i imienin Marii z prośbą o Boże błog. od dzieci wnuków i prawnuków

 Sobota

08.12.

6.30

15.30*

+ Maria i Ludwik Skiba w 10 r. śm. Marii

+ Wiktoria i Józef Daniel

17.00

Dziękczynna w 80 r. urodzin Moniki z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo

Niedziela

09.12.

6.30

Za parafian

7.45 *

+ Weronika i Ferdynand Tyksiński w r. śm. Weroniki

9.00

+ Julia i Adolf Kubik  

11.00

+ Bronisława(K), Karol, Zuzanna Śliwa

15.45

+ Wincenty i Józefa Róg i Bronisław Marciniec

      Poza parafią: + Wiesław Daniel 15 int. od 3-18.12; + Jerzy Godek 12 int. od 5-16.12. 


               Intencje  mszalne   26.11. – 02.12.

 

poniedziałek

26.11.

6.30

+ Katarzyna i Stanisław Rojek

17.00

+ Andrzej, Kazimierz, Tadeusz Wrona i ich rodzice  

Wtorek

27.11.

6.30

+ Józefa Szczecińska  

17.00

+ Józefa i Ludwik Stec

Środa

28.11.

6.30

+ Elżbieta Pers od Cecylii i Jerzego Baran z rodziną

17.00

+ Dariusz Gąsior

  Czwartek

29.11.

 

6.30

+ Maria Kubik od brata z żoną

16.00*

+ Zofia i Tadeusz Stachnik

17.00

+ Józefa(K) Stanisław Jaworek

 Piątek

30.11.

6.30

 W intencji Bogu wiadomej    

17.00

1) + Franciszek Sobolak

2) za zmarłych polecanych w wypominkach  

 Sobota

01.12.

6.30

8.00*

+ Stefan Daniel od syna Wojciecha z żoną

+ Zofia, Jakub, Ludwik Robak

17.00

+ Rozalia i Augustyn Szczerba i Ewa Świerad

Niedziela

02.12.

6.30

+ Stefania Róg

7.45 *

+ Ryszard i Feliks Magdoń

9.00

+ Henryka(K)i Jakub Feret w r. śm.

11.00

za parafian  

15.45

+ Józefa(K) i Piotr Świętoń

             Poza parafią: greg. za + Teresę Ziajor i + Dawida Skałuba od 1 do 30.12 


          Intencje  mszalne   19 – 25.11.

 

poniedziałek

19.11.

6.30

+ Albina i Bronisław Stec

17.00

+ Zdzisław, Maria, Franciszek  

Wtorek

20.11.

6.30

Za dusze w czyśćcu cierpiące

17.00

+ Janina i Feliks Drozd

Środa

21.11.

6.30

+ Józefa(K) Darłak w r. śm.

17.00

+ Genowefa, Zygmunt Saj

  Czwartek

22.11.

 

6.30

+ Julia i Antoni Dudka w 6 r. śm. Julii

16.00*

+ Józefa(K) Jan Baran i za ++ dzieci  

17.00

za zmarłych z rodziny Śliwów, Kwartów i Grochotów 

 Piątek

23.11.

6.30

+ Józef i Janina Skiba w 2 r. śm. Janiny    

17.00

1) Podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże bł, opiekę MB dla małżonków w 25 r. ślubu i o bł. Boże dla całej rodziny

2) za zmarłych polecanych w wypominkach  

 Sobota

24.11.

6.30

+ Adam i Anna Więcek  

17.00

Dziękczynna za 50 lat małżeństwa Zofii i Eugeniusza Walczyk z prośbą o Boże bł. na dalsze lata  

Niedziela

25.11.

6.30

Za parafian

7.45 *

+ Jan Mastej w r. śm.