Gnojnica Dolna
Intencje Parafia Góra Ropczycka
Intencje
A A A

        INTENCJE  MSZALNE


       Intencje  mszalne  11– 17.02.

 

poniedziałek

11.02.

6.30

+ Kazimierz Paśko od syna Józefa

+ Józef Róg (poza)

17.00

+ Wiesław, Bronisława(K) Jan Sypień w 11 r. śm Wiesława

 

Wtorek

12.02.

6.30

+ Józef Róg od Marii Żegleń

+ Kazimierz Paśko (poza)  

17.00

+ Małgorzata i Bartłomiej Filipek i Tadeusz Radoń 7 r. śm.

 

Środa

13.02.

6.30

+ Kazimierz Paśko od żony

+ Zofia Bieś (poza)

17.00

Za dusze w czyśćcu cierpiące

 

  Czwartek

14.02.

 

6.30

+ Stanisław Jasek od Zofii i Feliksa Jasek

16.00*

O zdr i Boże bł. dla p. Heleny  

17.00

+ Stefan Daniel od syna Adama z żoną

 

 Piątek

15.02.

6.30

+ Stanisław Jasek od Krystyny i Bogumiła Drozd

+ Stefan Daniel (poza)

 

17.00

+ Stanisława i Feliks Bizoń w 30 r. śm. Feliksa

 

 Sobota

16.02.

6.30

+ Stefania i Jan Róg

+ Wiesław Darłak (poza)

 

17.00

+ Stanisław Jasek od Katarzyny z mężem   

 

Niedziela

17.02.

6.30

+ Wiesław w r. śm.

7.45 *

+ Zofia i Alfred Oleś w 21 r. śm. Zofii

9.00

+ Adam Bogdan

11.00

+ Anna Targ w r. śm.

15.45

+ Marian Matuszkiewicz w 3 r. śm. od żony z dziećmi .

           Poza parafią: gregorianki:

                             1. + Helenę Żegleń - 11.02 do 12.03

                           2. + Jana Darłaka - 11.02 do 12.03

                              3. + Tadeusza Paśko - 11.02 do 12.03

                                              4.  10 intencji za + Zofię Reguła od 17 do 26.02.


       Intencje  mszalne  04 – 10.02.

 

poniedziałek

04.02.

6.30

+ Eugeniusz Kosiński od Bartłomieja i Lucyny

+ Eugeniusz Gil od siostry i braci 7 dzień po śm.

17.00

+ Maria Chłopek, Anna Stanisław Chłopek

 

Wtorek

05.02.

6.30

Dziękczynna w rocz. ślubu Katarzyny i Łukasza z prośbą o Boże bł.

+ Tadeusz Paśko w 7 dzień po śm. od żony  

17.00

+ Genowefa i Tadeusz Draus

 

Środa

06.02.

6.30

+ Józef Róg od rodzin Pękoś i Wozowicz

+ Jan Darłak w 7 dzień po śm. od żony

17.00

+ Władysław Papiernik, Czesław Kłósek w r. śm

 

  Czwartek

07.02.

 

6.30

+ Józef Róg od rodziny Bartoszków z  Dołhobyczowa

16.00*

+ ks. Wojciech Święs od mieszkańców Gnojnicy

17.00

+ Franciszek Paśko 22 r. śm.

 

 Piątek

08.02.

6.30

+ Stanisław Jasek od Zbigniewa Malskiego

 

17.00

+ Józef Róg od szwagierki Czesławy z rodz.

 

 Sobota

09.02.

6.30

+ Józef Róg od Edwarda Kozek z rodziną  

 

17.00

+ Michał Maciołek 16 r. śm.

 

Niedziela

10.02.

6.30

+ Józef Kosydar od wnuków Tomasza i Dariusza

7.45 *

+ Czesław Bykowski

9.00

+ Stanisława(K) i Augustyn Szkotnicki w 1 r. śm. Stanisławy

11.00

Za parafian

15.45

+ Jan Zawiślak, Eugenia i Stanisław Zawiślak w 11 r. śm. Jana

                 Poza parafią: gregorianki od 4.02 do 5.03 za + Łukasza Paśko

                                                                                         i + Eugeniusza Gil      

 

Intencje  mszalne  04 – 10.02.

 

poniedziałek

04.02.

6.30

+ Eugeniusz Kosiński od Bartłomieja i Lucyny

+ Eugeniusz Gil od siostry i braci 7 dzień po śm.

17.00

+ Maria Chłopek, Anna Stanisław Chłopek

 

Wtorek

05.02.

6.30

Dziękczynna w rocz. ślubu Katarzyny i Łukasza z prośbą o Boże bł.

+ Tadeusz Paśko w 7 dzień po śm. od żony  

17.00

+ Genowefa i Tadeusz Draus

 

Środa

06.02.

6.30

+ Józef Róg od rodzin Pękoś i Wozowicz

+ Jan Darłak w 7 dzień po śm. od żony

17.00

+ Władysław Papiernik, Czesław Kłósek w r. śm

 

  Czwartek

07.02.

 

6.30

+ Józef Róg od rodziny Bartoszków z  Dołhobyczowa

16.00*

+ ks. Wojciech Święs od mieszkańców Gnojnicy

17.00

+ Franciszek Paśko 22 r. śm.

 

 Piątek

08.02.

6.30

+ Stanisław Jasek od Zbigniewa Malskiego

 

17.00

+ Józef Róg od szwagierki Czesławy z rodz.

 

 Sobota

09.02.

6.30

+ Józef Róg od Edwarda Kozek z rodziną  

 

17.00

+ Michał Maciołek 16 r. śm.

 

Niedziela

10.02.

6.30

+ Józef Kosydar od wnuków Tomasza i Dariusza

7.45 *

+ Czesław Bykowski

9.00

+ Stanisława(K) i Augustyn Szkotnicki w 1 r. śm. Stanisławy

11.00

Za parafian

15.45

+ Jan Zawiślak, Eugenia i Stanisław Zawiślak w 11 r. śm. Jana

                 Poza parafią: gregorianki od 4.02 do 5.03 za + Łukasza Paśko

                                                                                      i + Eugeniusza Gil       Intencje  mszalne  04 – 10.02.

 

poniedziałek

04.02.

6.30

+ Eugeniusz Kosiński od Bartłomieja i Lucyny

+ Eugeniusz Gil od siostry i braci 7 dzień po śm.

17.00

+ Maria Chłopek, Anna Stanisław Chłopek

 

Wtorek

05.02.

6.30

Dziękczynna w rocz. ślubu Katarzyny i Łukasza z prośbą o Boże bł.

+ Tadeusz Paśko w 7 dzień po śm. od żony  

17.00

+ Genowefa i Tadeusz Draus

 

Środa

06.02.

6.30

+ Józef Róg od rodzin Pękoś i Wozowicz

+ Jan Darłak w 7 dzień po śm. od żony

17.00

+ Władysław Papiernik, Czesław Kłósek w r. śm

 

  Czwartek

07.02.

 

6.30

+ Józef Róg od rodziny Bartoszków z  Dołhobyczowa

16.00*

+ ks. Wojciech Święs od mieszkańców Gnojnicy

17.00

+ Franciszek Paśko 22 r. śm.

 

 Piątek

08.02.

6.30

+ Stanisław Jasek od Zbigniewa Malskiego

 

17.00

+ Józef Róg od szwagierki Czesławy z rodz.

 

 Sobota

09.02.

6.30

+ Józef Róg od Edwarda Kozek z rodziną  

 

17.00

+ Michał Maciołek 16 r. śm.

 

Niedziela

10.02.

6.30

+ Józef Kosydar od wnuków Tomasza i Dariusza

7.45 *

+ Czesław Bykowski

9.00

+ Stanisława(K) i Augustyn Szkotnicki w 1 r. śm. Stanisławy

11.00

Za parafian

15.45

+ Jan Zawiślak, Eugenia i Stanisław Zawiślak w 11 r. śm. Jana

                 Poza parafią: gregorianki od 4.02 do 5.03 za + Łukasza Paśko

                                                                                      i + Eugeniusza Gil


        Intencje  mszalne  28.01. – 03.02.

 

poniedziałek

28.01.

6.30

+ Stanisław Szczepanek 11 r. śm.   

17.00

+ Kazimiera Franciszek Belczyk

 

Wtorek

29.01.

6.30

+ Krystyna Grudzińska od brata Piotra z rodziną

17.00

+ Maria Darłak 3 r. śm.

 

Środa

30.01.

6.30

+ Stefania Róg od rodziny Rymutów

17.00

+ Jan i Stefania Grzybek  

 

  Czwartek

31.01.

 

6.30

+ Ryszard, Stanisław, Janina Alberscy w 6 r. śm. Ryszarda

16.00*

+ Krystyna i Stanisław Kłósek od syna

17.00

+ Zofia Reguła od Adama Magdonia

 

 Piątek

01.02.

6.30

15.00*

+ Maria Drozd od córki Anny z rodziną

W intencji Bogu wiadomej   

17.00

+ Janina Henryk Szot

 

 Sobota

02.02.

6.30

9.00

10.00*

+ Stanisława(K) Franciszek Bączkowscy

+ Maria Darłak

+ Łukasz Paśko 7 dzień po śm.

17.00

+ Władysław, Zofia, Stanisław Papiernik

 

Niedziela

03.02.

6.30

+ Zofia Bieś od wnuków Anny, Patrycji, Konrada

7.45 *

+ Ryszard i Feliks Magdoń

9.00

+ Maria i Marian Kulas

11.00

Za parafian

15.45

+ Stanisław Papiernik 8 r. śm.

                                  Poza parafią: + Józef Godek greg 31.01.-01.03.; 

                                                          + Józef Pieprzak greg 01.02.-02.03.